Collection: All
Sort By:
Filter Sub-Category:
- All products
- Bakery Range
- Baking Supplies
- Beef; Lamb & Pork
- Bread
- Bulk Buys
- Butcher
- Canned Foods
- Certified Organic
- Chicken & Turkey
- Chocolate
- Crumpets
- Custom Boxes
- Dairy
- Dairy Alternatives
- Deli Meats
- Eggs
- Fermented Foods
- Freezer
- Fruit
- Gluten Free
- Herbs & Spices
- Household Products
- Meat & Fish
- Medicinal
- Merchandise
- Mince
- Mushrooms
- Nuts & Seeds
- Pasta; Rice & Oats
- Personal Care
- Sauces; Spreads & Oils
- Sausages
- Single items
- Snack Foods
- Sprouts
- Sweet Treats
- Tea & Other Beverages
- Vegan
- Vegetables
- Venison
-
Apples - Granny Smith (1kg)Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $11.35
- Sale price
- $11.35
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Granny Smith (500gm)Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $6.50
- Sale price
- $6.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Granny Smith (single)Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Granny Smith BULK (5kg) - Save $8.75!Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Pink Lady (1kg pack)Added
- Vendor
- ---
- Regular price
- $11.35
- Sale price
- $11.35
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Pink Lady (single)Added
- Vendor
- R&R Smith Organic Tasmanian Apples
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Pink Lady BULK (5kg) - SAVE $8.75Added
- Vendor
- R&R Smith Organic Tasmanian Apples
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Red Delicious (1kg)Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $11.35
- Sale price
- $11.35
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Red Delicious (single)Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Red Delicious BULK (5kg) - SAVE $8.75Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Royal Gala (1kg)Added
- Vendor
- R&R Smith Organic Tasmanian Apples
- Regular price
- $11.35
- Sale price
- $11.35
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Royal Gala (500gm)Added
- Vendor
- R&R Smith Organic Tasmanian Apples
- Regular price
- $6.50
- Sale price
- $6.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Royal Gala (single)Added
- Vendor
- R&R Smith Organic Tasmanian Apples
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apples - Royal Gala BULK (5kg) - SAVE $8.75Added
- Vendor
- R&R Smith Organic Tasmanian Apples
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Avocados - Hass (3 pieces)Added
- Vendor
- Nigel Plumber, Mt Tamborine
- Regular price
- $10.50
- Sale price
- $10.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Avocados - Hass (6 pieces)Added
- Vendor
- Nigel Plumber, Mt Tamborine
- Regular price
- $17.50
- Sale price
- $17.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Avocados - Hass (each)Added
- Vendor
- Nigel Plumber, Mt Tamborine
- Regular price
- $3.95
- Sale price
- $3.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bananas - Cavendish (1kg)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $6.50
- Sale price
- $6.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bananas - Cavendish (500gm)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $4.25
- Sale price
- $4.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bananas - Cavendish (single)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $1.50
- Sale price
- $1.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bananas - Cavendish BULK (5kg) SAVE $5Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $27.50
- Sale price
- $27.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bananas - Lady Fingers (1kg)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $10.50
- Sale price
- $10.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bananas - Lady Fingers (500gm)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Budget BoxAdded
- Vendor
- ---
- Regular price
- $49.00
- Sale price
- $49.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fruit Only Box - LargeAdded
- Vendor
- ---
- Regular price
- $50.00
- Sale price
- $50.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fruit Only Box - SmallAdded
- Vendor
- ---
- Regular price
- $35.00
- Sale price
- $35.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Juicing boxAdded
- Vendor
- ---
- Regular price
- $55.00
- Sale price
- $55.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lemons (500gm)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $4.90
- Sale price
- $4.90
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lemons (single)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lemons BULK (5kg) SAVE $10Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $39.00
- Sale price
- $39.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lime (single)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Limes (500gm)Added
- Vendor
- Tony Lindsay, Wamuran
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mandarins (single)Added
- Vendor
- Neil and Tanya Richards, Gayndah
- Regular price
- $1.75
- Sale price
- $1.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mandarins - Mixed Varieties (1kg)Added
- Vendor
- Neil and Tanya Richards, Gayndah
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mandarins - Mixed Varieties (500gm)Added
- Vendor
- Neil and Tanya Richards, Gayndah
- Regular price
- $4.50
- Sale price
- $4.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Oranges - Navel (1kg)Added
- Vendor
- Neil and Tanya Richards, Gayndah
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Oranges - Navel (single)Added
- Vendor
- Neil and Tanya Richards, Gayndah
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Oranges - Navel BULK (5kg) SAVE $5Added
- Vendor
- Neil and Tanya Richards, Gayndah
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Papaya (half)Added
- Vendor
- Boruca Farm, Cooktown
- Regular price
- $6.50
- Sale price
- $6.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Papaya (whole)Added
- Vendor
- Boruca Farm, Cooktown
- Regular price
- $10.75
- Sale price
- $10.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pears - Packham (1kg)Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $9.50
- Sale price
- $9.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pears - Packham (500gm)Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $5.75
- Sale price
- $5.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pears - Packham BULK (5kg) SAVE $4Added
- Vendor
- Mario Giacosa, Stanthorpe
- Regular price
- $43.50
- Sale price
- $43.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Strawberries (250gm)Added
- Vendor
- Luvaberry
- Regular price
- $8.50
- Sale price
- $8.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Strawberries (500gm)Added
- Vendor
- Luvaberry
- Regular price
- $14.50
- Sale price
- $14.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Strawberries - Small (2kg)Added
- Vendor
- Luvaberry
- Regular price
- $17.50
- Sale price
- $17.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sultanas (500gm)Added
- Vendor
- Sovereign Foods
- Regular price
- $12.50
- Sale price
- $12.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tangelos (500gm)Added
- Vendor
- Karra Organic Farm, Palinyewah
- Regular price
- $5.95
- Sale price
- $5.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tomatoes - Cherry Truss (250gm)Added
- Vendor
- Jolly Good Produce
- Regular price
- $5.95
- Sale price
- $5.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tomatoes - Round (1kg)Added
- Vendor
- Jolly Good Produce
- Regular price
- $10.50
- Sale price
- $10.50
- Regular price
-
$11.50 - Unit price
- per
Sold out -
Tomatoes - Round (500gm)Added
- Vendor
- Jolly Good Produce
- Regular price
- $5.95
- Sale price
- $5.95
- Regular price
-
$6.50 - Unit price
- per
Sold out -
Tomatoes - Round (single)Added
- Vendor
- Jolly Good Produce
- Regular price
- $1.50
- Sale price
- $1.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out